Hlavní obsah
Dominika Hužvárová Foto: Profimedia.cz

Soutěž krásy k šampionátu EURO 2008 vyhrála Češka

Češka Dominika Hužvárová porazila v evropské soutěži 15 krásek z dalších zemí, které se budou účastnit nadcházejícího se fotbalového šampionátu, a zařídila tak České republice první vítězství. Dívka, která se například neúspěšně snažila o postup do vily VyVolených není ve světě přehlídek a soutěží krásy žádným nováčkem. Naopak.

Dominika Hužvárová Foto: Profimedia.cz
Soutěž krásy k šampionátu EURO 2008 vyhrála Češka

Pohledná blondýna už má za sebou například účast v soutěžích Miss Academia, Miss Bikiny či Miss Reneta. Vítězství na Miss Euro je však pro pohlednou blondýnu jednoznačně největším dosavadním úspěchem.

"Jsem šťastná a hrdá, že můžu propůjčit Euru svou tvář. Fotbal je úžasná hra," řekla Hužvárová, která má prý slabost pro české fotbalisty. Jak sama přiznala, nejen pro jejich schopnosti, ale i jejich vzhled.

Šestnáct finalistek ze zemí kvalifikovaných na EURO 2008 bylo vybráno z 1200 dívek přihlášených do soutěže. Dívky měly promenádu na mole v dresech svých států, poté se konala přehlídka ve večerních šatech a nakonec finalistky předvedly své vnady v bikinách.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků