Hlavní obsah
V roce 2016 zůstalo na 60 dobrovolníků věrných svému poslání a pokračovali v aktivách Klubu strážných andělů. Foto: DEPO2015

Sophia Lorenová kdysi flirtovala s Elvisem

Téměř půlstoletí se dařilo legendě italské kinematografie Sophii Lorenové, která letos oslavila sedmdesátiny, tajit krátký milostný románek, který v mládí prožila s nezapomenutelným králem rock'n'rollu Elvisem Presleym. Veřejnost se o něm dozvídá až nyní zásluhou hereččiny sestry Marie.

V roce 2016 zůstalo na 60 dobrovolníků věrných svému poslání a pokračovali v aktivách Klubu strážných andělů. Foto: DEPO2015
Sophia Lorenová kdysi flirtovala s Elvisem

"V necelých čtyřiadvaceti letech se Sophia bláznivě zamilovala do tehdy vycházející pěvecké hvězdy Elvise Presleyho a kvůli němu dokonce oslyšela milostné návrhy, které ji činil slavný americký herec Cary Grant," svěřila se Marie reportérům hamburského týdeníku Neue Revue.

S Elvisem se Lorenová seznámila v roce 1958, když natáčela v Hollywoodu film Houseboat. "Zamilovala se do něj na první pohled, báječně si spolu rozuměli a veškerý volný čas trávili spolu," uvedla sestra Sophie Lorenové.

Nevěrná nebyla

Tvrzení dokládá fotografiemi, které zachycují usmívající italskou filmovou hvězdu na Elvisově klíně, když mu čechrá vlasy a líbá ho.

Kvůli Elvisovi dokonce dokázala Lorenová odolat pověstnému šarmu někdejšího hollywoodského idolu Cary Granta, s nímž společně ve filmu Houseboat stála před kamerou, ačkoli ji denně obdarovával kyticemi růží a jednou prý dokonce předal zásnubní prsten a současně požádal o ruku.

Podle sestry Marie však byl Sophiin vztah s králem rock'n'rollu čistě platonický. V té době totiž byla zhruba rok vdaná za italského filmového producenta Carla Pontiho, jemuž údajně dodnes navzdory četným příležitostem nikdy nebyla nevěrná.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků