Hlavní obsah
V roce 2016 zůstalo na 60 dobrovolníků věrných svému poslání a pokračovali v aktivách Klubu strážných andělů. Foto: DEPO2015

Sophia Lorenová kdysi flirtovala s Elvisem

Téměř půlstoletí se dařilo legendě italské kinematografie Sophii Lorenové, která letos oslavila sedmdesátiny, tajit krátký milostný románek, který v mládí prožila s nezapomenutelným králem rock'n'rollu Elvisem Presleym. Veřejnost se o něm dozvídá až nyní zásluhou hereččiny sestry Marie.

V roce 2016 zůstalo na 60 dobrovolníků věrných svému poslání a pokračovali v aktivách Klubu strážných andělů. Foto: DEPO2015
Sophia Lorenová kdysi flirtovala s Elvisem

"V necelých čtyřiadvaceti letech se Sophia bláznivě zamilovala do tehdy vycházející pěvecké hvězdy Elvise Presleyho a kvůli němu dokonce oslyšela milostné návrhy, které ji činil slavný americký herec Cary Grant," svěřila se Marie reportérům hamburského týdeníku Neue Revue.

S Elvisem se Lorenová seznámila v roce 1958, když natáčela v Hollywoodu film Houseboat. "Zamilovala se do něj na první pohled, báječně si spolu rozuměli a veškerý volný čas trávili spolu," uvedla sestra Sophie Lorenové.

Nevěrná nebyla

Tvrzení dokládá fotografiemi, které zachycují usmívající italskou filmovou hvězdu na Elvisově klíně, když mu čechrá vlasy a líbá ho.

Kvůli Elvisovi dokonce dokázala Lorenová odolat pověstnému šarmu někdejšího hollywoodského idolu Cary Granta, s nímž společně ve filmu Houseboat stála před kamerou, ačkoli ji denně obdarovával kyticemi růží a jednou prý dokonce předal zásnubní prsten a současně požádal o ruku.

Podle sestry Marie však byl Sophiin vztah s králem rock'n'rollu čistě platonický. V té době totiž byla zhruba rok vdaná za italského filmového producenta Carla Pontiho, jemuž údajně dodnes navzdory četným příležitostem nikdy nebyla nevěrná.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků