Hlavní obsah

Smutný konec bývalé členky skupiny Holki: žebrá o peníze u fanoušků

Zpěvačka Klára Kolomazníková (30), bývalá členka dívčí skupiny Holki, touží po videoklipu. Sponzoři ale chybí, a tak se rozhodla, že peníze sežene od svých fanoušků. Vybírá od nich po padesáti korunách.

Smutný konec bývalé členky skupiny Holki: žebrá o peníze u fanoušků

"Chcete se podílet na mém novém klipu "Nečekej"? Sháním na klip finanční prostředky. Každý, kdo mi na můj účet pošle částku od padesáti korun výše, bude mít v klipu speciální poděkování," shání zoufale peníze na sociální síti facebook Kolomazníková.

"V případě vaší účasti připiště do poznámky pro příjemce jméno nebo přezdívku, pod kterou chcete být v klipu uvedeni. Částky nebudou zmiňovány. Startujeme dnes a ukončení bude 13. 11.2009! Dnešní doba je v této branži o sponzorech a vy se stanete součástí," dodává zpěvačka.   

Na profilu Kolomazníkové se okamžitě rozjela rozsáhlá diskuze. Někteří fanoušci ocenili, že jim ve videoklipu Klára poděkuje a hrnou se do posílání padesáti korun. Je ale řada i takových, kteří tento způsob shánění peněz odsoudili a považují ho za zoufalý čin hvězdy, která pomalu zhasíná.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků