Hlavní obsah
Miss Universe Slovensko Denisa Mendrejová Foto: Koller Jan, ČTK

Slovenskou Miss Universe byla zvolena rodačka z Brna Mendrejová

Titul v soutěži krásy o slovenskou Miss Universe získala rodačka z Brna Denisa Mendrejová. Vítězka finále bude moci reprezentovat Slovensko na světové soutěži Miss Universe, která se bude konat na Bahamách. Na druhém místě skončila Lea Šindlerová a druhou vicemiss se stala Marcela Ševčíková.

Miss Universe Slovensko Denisa Mendrejová Foto: Koller Jan, ČTK
Slovenskou Miss Universe byla zvolena rodačka z Brna Mendrejová

V přímém přenosu Slovenské televize hlavu dvaadvacetileté studentky ekonomie ozdobila korunka z bílého zlata v ceně přes 80 000 eur (téměř 2,2 miliónu Kč).

V porotě, která o nové slovenské královně krásy rozhodovala mezi 12 finalistkami, zasedla také známá česká módní návrhářka žijící v Libanonu Blanka Matragi. Mendrejová se pohybuje ve světě modelingu a není nováčkem ani ve světě soutěží krásy - před pěti lety se probojovala dokonce do finále soutěže Miss ČR.

Zleva: první vicemiss Lea Šindlerová z Nitry, miss Denisa Mendrejová z Brna a druhá vicemiss Marcela Ševčíková z obce Malé Bielice u městečka Partizánske

Foto: Koller Jan, ČTK

:. Zleva: první vicemiss Lea Šindlerová z Nitry, miss Denisa Mendrejová z Brna a druhá vicemiss Marcela Ševčíková z obce Malé Bielice u městečka Partizánske
FOTO: Koller Jan, ČTK

Kromě volné disciplíny, v níž většina uchazeček včetně vítězky předváděla své taneční schopnosti, nechyběla samozřejmě ani promenáda v plavkách.

Slavnostní galavečer zahájila hudebním mixem dýdžejka Michaela Salačová, která získala korunku královny krásy v Česku před devíti lety. Zazpívaly také Dara Rolins a Beáta Dubasová a zahrála skupina Desmond. Už více než deset let se na Slovensku konají soutěže krásy dvě. Kromě Miss Universe je to Miss Slovensko, jejíž finále bude 17. dubna vysílat televize Markíza.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků