Hlavní obsah
Foto: Promo Mi Martef

Simona Krainová byla šokována chudobou

Ze čtrnáctidenního zájezdu do Keni se nedávno vrátila topmodelka Simona Krainová. V exotické krajině nebyla na dovolené, ale denně fotografovala pro prestižní kalendář na příští rok. Šokována byla místní chudobou.

Foto: Promo Mi Martef
Simona Krainová byla šokována chudobou

"Jsem z té cesty strašně unavená, bylo to opravdu moc náročné. Především nám nepřálo počasí, pořád pršelo. Přitom se to v této roční době vůbec nestává. Zdá se, že počasí na celém světě je nějaké podivné. Každý den nám místní šamani říkali, že zítra určitě už bude svítit slunce, určitě vyleze z oblak. A ono nevylezlo," vyprávěla Simona, kterou země zklamala i po jiné stránce.

"Je tam špína, binec a strašná chudoba. Z té jsem byla přímo v depresi. Navíc se mi nevyhnuly střevní potíže a všude nás doprovázela ozbrojená stráž," uvedla.

"Ale viděli jsme spoustu krásných zvířat a navzdory všem nepříjemnostem jsme tam nafotili opravdu krásné snímky. Jsem šťastná, že jsem zase zpátky v civilizovaném světě. Najednou mnohem více miluji Česko a Praha se mi zdá ještě krásnější než kdy jindy," přiznala modelka.

"Asi je dobré, že jsem byla v Keni, protože jsem si uvědomila, jak se tady máme dobře," řekla Krainová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků