Hlavní obsah
Foto: Vojtěch Zeman

Sex shop vedle kostela zavedl slevy pro duchovní

Ostrou vlnu nevole vzbudil ve Stewartville v americkém státě Minnesota sex shop nadcházejí se hned vedle kostela. Velký poutač stojící před obchodem nesoucím jméno Čistá rozkoš totiž upozorňuje na speciální slevu pro duchovní. Žádný z věřících přicházejících do baptistického kostela si nemůže této cedule nevšimnout.

Foto: Vojtěch Zeman
Sex shop vedle kostela zavedl slevy pro duchovní

Lidé přicházející ke kostelu navíc vidí nápis: A Bůh řekl jděte do světa a mějte skvělý sex. Boží dar ženám. Amen. Věřící vycházející z církevního svatostánku si pak přečtou: Gay videa na skladě. Slevy pro duchovní. Užijte si sex. Haleluja!

Reverend Joseph Grimaldi z baptistického kostela řekl: "Tato cedule strká nos nejen do zákonů této obce, ale i do zákonů božích. Jen doufám, že nebudu na blízku, až z nebes udeří blesk."

Vyjádření Malcolma Prinzinga, majitele budovy s Čistou rozkoší i pozemku, na němž reklamní poutač stojí, bohužel není známo, neboť se jej novinářům nepodařilo zastihnout.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků