Hlavní obsah

Seniorka vypadla při nadávání z balkónu v osmém patře

Vztek čtyřiasedmdesátileté ukrajinské důchodkyně se během vteřiny proměnil v upřímný děs. Žena se rozhodla vynadat pouliční hudební skupině za to, že dělá u jejího domu hluk. Špatná koordinace pohybů však zapříčinila její pád z balkónu. Život jí zachránilo oblečení, za které se při pádu zachytila.

Seniorka vypadla při nadávání z balkónu v osmém patře

Ženě se zasekly šaty v okně o markýzu nacházející se pod balkónem. Naštěstí udržely její váhu, a ona tak visela ve vzduchu až do chvíle, než ji zachránili hasiči. Podle všeho se na balkónu příliš naklonila přes okraj a následně ztratila rovnováhu a přepadla přes zábradlí. Informoval o tom mariupolský deník.

Štěstí v neštěstí vystavilo ženu do hodně choulostivé situace, když visela ve vzduchu nad městem s odhaleným spodním prádlem.

Záchrana neprobíhala bez potíží. Hasiči se neměli jak dostat do bytu staré ženy, a tak museli nakonec vyrazit dveře. Zatímco se dovnitř do bytu dostával jeden tým hasičů, druhý lezl nahoru po žebříku, aby ženě pomohl. Seniorku nakonec ošetřil záchranář.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků