Hlavní obsah
Jesenickou nemocnici obdarovaly dámy z Patchwork klubu. Foto: archiv nemocnice

Sandru Bullockovou vyděsily na toaletách krysy

V akčních filmech Nebezpečná rychlost 1. a 2. dokázala herečka Sandra Bullocková úspěšně čelit i nejrafinovanějším teroristům. V běžném životě ji však, podobně jako většinu žen, dokáže přivést k nepříčetnosti i setkání s docela obyčejnými hlodavci.

Jesenickou nemocnici obdarovaly dámy z Patchwork klubu. Foto: archiv nemocnice
Sandru Bullockovou vyděsily na toaletách krysy

Uplynulou sobotu večer se Sandra Bullocková spolu s přítelem Jessem Jamesem vydala na motocyklu na projížďku po losangeleských předměstích.

Když její partner zastavil u kiosku s občerstvením, odskočila si herečka na dámskou toaletu. Netušila však, že se sociální zařízení stalo útočištěm hlodavců, které dlouhodobé deště vyhnaly z jejich podzemních nor.

"Byly to vypasené krysy, velké jako kočka. Sotva jsem otevřela dveře, vrhly se na mě," popsala svůj zážitek Sandra Bullocková.

Z místa raději prchli

Podle očitých svědků se však nepříjemné setkání s hlodavci odehrálo trochu jinak. Při spatření údajných krys prý herečka zaječela tak hlasitě, že se hlodavci se zoufalým pištěním rozprchli na všechny strany.

Jesse James, který nechal nákup nákupem a přiběhl Sandře na pomoc, už jen zjistil, že vlastně nemá koho zachraňovat, neboť vylekané krysy odběhly a herečku nijak neohrožovaly. Společně s Bullockovou nasedl na motorku a urychleně z místa nepříjemného incidentu zmizel.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků