Hlavní obsah

Sandra Bullocková si popálila nejintimnější místo

Středověké tortuře se prý rovnala bolest, kterou si prošla herečka Sandra Bullocková, hvězda filmů Slečna Drsňák nebo Dům u jezera. Paradoxní je, že si ji přivodila sama. Snažila se totiž obarvit si ochlupení na přirození. A to všechno kvůli svému manželovi Jessemu Jamesovi, jemuž chtěla tohle překvapení připravit na valentýnskou neděli.

Sandra Bullocková si popálila nejintimnější místo

„Rozhodla jsem se, že na Valentýna bych chtěla udělat něco zvláštního s ochlupením. Snažila jsem se vytvořit růžové srdíčko ze svých spodních chloupků. Bylo to bolestivé. Člověk to musel nejdříve vybělit. No a právě ten odbarvovač je jako kyselina. Pak si to člověk musí vyholit. To byla tak příšerná bolest, ale já jsem to vydržela a pak na to dala růžovou barvu. Paradoxně, nakonec to nebylo vůbec růžové,“ přiznala Sandra.

Peklo s odbarvováním si přitom zažila Bullocková také při natáčení posledního filmu Blind Side. Ve snímku musela být blondýnou. „Naštěstí, díky pánubohu, nejdůležitější člověk mého života mě jako blonďatou nechce za žádnou cenu,“ přiznala Sandra britskému magazínu OK!.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků