Hlavní obsah

Rozvodněná řeka strhla auto i s řidičem

Peru už několik dní sužují jedny z nejhorších záplav za posledních dvacet let. Místní obyvatelé, nebo alespoň někteří z nich, se ale stále tváří, jako by se nic nedělo. Jako třeba řidič, který podcenil nebezpečí a rozhodl se přejet autem rozvodněnou řeku. Moc daleko nedojel.

Rozvodněná řeka strhla auto i s řidičem

Muž přejížděl v neděli přes rozvodněnou řeku Canete zhruba 160 kilometrů jižně od hlavního města Lima, uvedla agentura Reuters. Po pár metrech jeho vůz strhl silný proud a odmrštil ho na kameny. Náraz byl tak silný, že se automobilu rozbilo a vypadlo čelní sklo. Řidiči se ale nic nestalo a vůz opustil dírou po skle.

Před pár dny zase odvysílala peruánská televize dramatické záběry ženy, která bojovala o život v rozbahněné řece v městečku Punta Hermosa.

Video bylo staženo z důvodu vypršení licenční lhůty

BEZ KOMENTÁŘE: Peruánka o vlásek unikla vodnímu proudu

Video: Reuters

Rozvodněný tok strhl dům, ve kterém se Evangelina Chamorro Diazová spolu s manželem v tu chvíli nacházela. Peruánka nakonec z blátivého pekla vyvázla a skončila v nemocnici, odkud už byla propuštěna. Jejího muže vyprostili záchranáři.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků