Hlavní obsah

Roční dítě samo nastoupilo do autobusu

Pořádně překvapení byli minulý týden řidič a cestující v jednom autobuse v čínském městě Čchang-ša. Do vozidla totiž na jedné ze zastávek nastoupilo roční dítě, aniž by ho kdokoliv doprovázel. Jeho rodiče se ale později podařilo najít, napsala v neděli agentura Reuters.

Roční dítě samo nastoupilo do autobusu

Na záběrech z kamery umístěné v autobuse je vidět, jak se malý chlapec vyšplhal do autobusu ihned poté, co se otevřely dveře. Žena, která šla za ním, se začala rozhlížet, kde jsou jeho rodiče, ale nikoho nenašla.

Řidič poté po dohodě s ostatními pasažéry autobus zaparkoval a zavolal policii. Ta začala v okolí pátrat po chlapcových rodičích, které našla asi po hodině. Jednalo se o majitele obchodu s telefony, před nímž si chlapec hrál.

„Můj chlapec si hrál venku před obchodem. Stačily dvě, tři minuty nepozornosti a byl pryč. Dívali jsme se po něm všude, ale nemohli jsme ho najít,“ uvedla později matka dítěte.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků