Hlavní obsah
Křest CD opery ARMIDA v Divadle Antonmína Dvořáka 3.3.2015 Daniel Jäger, dramatur opery. Foto: Josef Zajíc

Robbieho Williamse málem zabil kokain

Zpěvák Robbie Williams, který se rozhodl, že po třicítce pověsí své povolání definitivně na hřebík, v minulosti často holdoval drogám a alkoholu. Teprve nyní však vyšlo najevo, že se před deseti lety navíc předávkoval kokainem a málem na to doplatil životem.

Křest CD opery ARMIDA v Divadle Antonmína Dvořáka 3.3.2015 Daniel Jäger, dramatur opery. Foto: Josef Zajíc
Robbieho Williamse málem zabil kokain

Příhodu, na kterou pěvecký idol dívčích srdcí nerad vzpomíná, prozradila Rebecca Whitová, někdejší asistentka čokoládové topmodelky Naomi Campbellové, v dokumentu nazvaném Pravda o Take That, který odvysílala britská televize.

Drama se odehrálo v luxusním berlínském hotelu Hilton, kde se shromáždily celebrity z hudební branže, které měly převzít prestižní cenu MTV European Music Awards. Mezi nimi nechyběl ani Robbie jako člen někdejší britské chlapecké skupiny Take That. Zúčastnil se i party pořádané Campbellovou.  

Upadl do bezvědomí

"Na žádné z nich nikdy nescházel kokain. V jakémkoli množství," uvedla Whitová.

Přesto ji překvapilo, když se k ní do pokoje začal dobývat Naomin osobní strážce, jenž jí lakonicky oznámil, že se na večírku někdo předávkoval. Byl to právě Williams. "Byl v bezvědomí a jeho tělo pokrývaly četné zvratky," upřesnila Rebecca.

Robbieho manažer se neprodleně postaral o to, aby bezvládného mladíka vynesli bez rozruchu z hotelu a poskytli mu okamžitou pomoc. Vedení Hiltonu se podařilo celou akci utajit a ani po odvysílání dokumentu nebylo sdílnější. "O našich hostech zásadně nepodáváme žádné informace," nekompromisně konstatovali členové jeho managementu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků