Hlavní obsah
Foto: Eva Kočová

Robbie Williams opět svedl Hunterovou

Britský zpěvák Robbie Williams si v současnosti znovu užívá flirtu s topmodelkou Rachel Hunterovou. Podle deníku The Sun bylo několik svědků přítomno jejich soukromým schůzkám v kavárnách, které měly zůstat utajeny.

Foto: Eva Kočová
Robbie Williams opět svedl Hunterovou

Zpěvák a novozélandská modelka, kteří spolu osm měsíců udržovali vztah, než se loni v únoru rozešli, se znovu stýkají. Podle očitých svědků by prý nevinné laškování mohlo přerůst v obnovený milenecký poměr.

Během uplynulého měsíce byl William¨s několikrát přistižen, jak si v kavárně Beverly Glen v Los Angeles předchází krásnou Hunterovou, která svou líbeznou tvář a dokonalé tělo propůjčila značce Ultimo v reklamní kampani na spodní prádlo. 

Píše jí dopisy

Kromě schůzek si oba nestále telefonují, zvláště Robbie se nemůže od svého mobilu odtrhnout, a to právě ve chvílích, kdy má na drátě Rachel. Světově proslulé modelce, která v minulosti udržovala vážný a nadějný vztah s miliardářem Anthonym De Rothsildem, již také poslal pár milostných dopisů.

"Robbie s Rachel vlastně nechtěl nikdy přestat chodit," svěřil zpěvákův přítel, "od jejich rozchodu se s nikým vážně nestýkal."

"Svůj vztah nechtějí zveřejňovat, protože si myslí, že by neunesli nový nátlak, nechtějí prostě do své lásky zatahovat média," dodal stejný zdroj. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků