Hlavní obsah

Řidič usnadnil práci policistům, video své zběsilé jízdy poslal na internet

Frajeřinky se občas nevyplácejí a takové, kde se překračuje zákon, už vůbec ne. Přesvědčit se o tom mohl i Američan Cody Replogle, který se při podobné akci dokonce natočil a videozáznam pak umístil na internet. Jeho zběsilá jízda v Corvettě se však dostala až k policistům, kteří měli poměrně snadnou práci, jelikož řidič byl identifikován díky svému odrazu ve zpětném zrcátku.

Řidič usnadnil práci policistům, video své zběsilé jízdy poslal na internet

Třicetiletý muž byl tak dodatečně zatčen za překročení rychlosti, které se dopustil na dálnici v Oklahomě. Replogle prokličkoval mezi několika auty, když se o pár vteřin později tachometr na jeho sportovním voze zastavil až na rychlosti 312 kilometrů v hodině.

Policisté se o bezohledné jízdě dozvěděli od svého kolegy v civilu, který jim poslal e-mailem odkaz na video na internetu. Řidič měl kameru umístěnou pro něj poměrně nešťastně, jelikož jeho tvář se odrážela v zrcátku a policistům tak trvalo jen pár dní, než piráta silnic dopadli.

Mladý muž video pořídil údajně proto, aby svůj upravený vůz Chevrolet Corvette mohl lépe prodat, a proto chtěl u inzerátu názorně předvést, jakou rychlost může automobil vyvinout. Replogle byl propuštěn na kauci.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků