Hlavní obsah
 

Řidič předvedl těžko pochopitelný manévr. Rušnou křižovatku procouval

Jak se také dá projet rušná křižovatka, zachytily kamery ministerstva dopravy v americkém Ohiu. Řidiče, který si poradil vskutku neobvyklým manévrem, ale rozhodně za vzor nedávají, spíše jako ukázku, čeho všeho jsou motoristé na silnicích schopni.

 
Řidič předvedl těžko pochopitelný manévr. Rušnou křižovatku procouval

Zaměstnanci ministerstva dopravy sledovali na kamerách 5. června ranní provoz na rušné křižovatce u dálnice Route 33, když se jim na monitorech zjevila scéna, na kterou jistě zírali se spadlou bradou.

Řidič bílého SUV se totiž rozhodl, že na parkoviště u obchodního centra se dostane jedině tak, že bude couvat. Cestou zpět projel minimálně dvoje světla a minimálně jednou se málem střetl s autem v protisměru.

Zda se jednalo o vtip, nebo měl řidič nějaké technické problémy, není jasné. Ministerstvo se přiklání spíše k té druhé variantě. Řidič totiž couval i ve chvíli, kdy už mohl jet normálně. Domnívají se proto, že řidič měl nejspíše problémy s převodovkou a nic jiného než couvat mu nezbylo.

„Nebuďte prosím jako tento řidič,“ stojí v prohlášení ministerstva u zveřejněného záznamu. V tomto případě se naštěstí nic nestalo, i tak ale bude propříště ohijské ministerstvo raději, když řidiči s poruchou svůj vůz normálně odstaví a o pomoc zavolají.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků