Hlavní obsah
Autobus přišel při nehodě o celou střechu. Foto: Facebook/Polizei Berlin

Řidič neodhadl výšku mostu a udělal z autobusu kabriolet

Strhnutá střecha a autobus připomínající kabriolet. Takový je výsledek nehody, při níž řidič autobusové dopravy FlixBus v pondělí večer neodhadl výšku autobusu a narazil do berlínského železničního mostu. Kromě řidiče nebyl v autobuse naštěstí žádný cestující a při incidentu nebyl nikdo zraněn, informoval německý server Stern.

Autobus přišel při nehodě o celou střechu. Foto: Facebook/Polizei Berlin
Řidič neodhadl výšku mostu a udělal z autobusu kabriolet

Pod železničním mostem platí zákaz vjezdu všem vozidlům s výškou nad 3,4 metru. Řidič společnosti FlixBus však i přesto usoudil, že se pod něj se svým autobusem vejde. Jeho odhad se ale s úspěchem nesetkal.

Střecha autobusu byla kompletně zničena.

Foto: Facebook/Polizei Berlin

Mluvčí tamních hasičů uvedl, že střecha autobusu byla kompletně zničena. „Naštěstí nebyl v autobuse žádný cestující a při nehodě nebyl nikdo zraněn,“ dodal.

V době nehody nebyl v autobuse žádný cestující.

Foto: Facebook/Polizei Berlin

Rovněž přiznal, že podobných incidentů se na tomto místě stává mnoho. „Jezdíme sem znovu a znovu, stává se velmi často, že tady nákladní automobily či jiná vysoká vozidla uvíznou,“ uzavřel.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků