Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Psi se na břehu ostrova vrhli mezi žraloky

Pokud byste se procházeli po pobřeží ostrova Murray nedaleko Austrálie a spatřili hejno žraloků u břehu, zřejmě by vás nenapadlo se k nim přibližovat. Psi během venčení to ale mohou vidět jinak, jak ukazuje video publikované na sociálních sítích. Smečka se mezi mořské živočichy vysloveně vrhla. Možná překvapivě se psům nic nestalo.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Psi se na břehu ostrova vrhli mezi žraloky

Video natočil Greg MacKinnon, který na mělčině spatřil hejno žraloků. Mezi ně se vrhlo několik neohrožených psů, kteří žraloky lovící ryby evidentně překvapili.

Mořští predátoři se nezmohli téměř na žádný odpor proti hravým psům, kteří okolo zmatených paryb mrštně poskakovali. Jeden ze žraloků byl zjevně vyplašený a začal se ošívat, což však psy ještě víc rozdovádělo, na volání majitelů nedbali.

Po chvíli se všichni psi dostali z vody a nebylo znát, že by některý z nich utrpěl nějakou újmu. Žraloci si tak na ryby, které pracně nahnali do mělčin, museli nechat zajít chuť.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků