Hlavní obsah

Přiznání Ivety Bartošové: Nefunkční ledvina mě málem zabila

Zpěvačka Iveta Bartošová (44) přiznala těžké zdravotní potíže. Půl roku kvůli problémům s pravou ledvinou prakticky proležela v nemocnici. Prodělala těžkou sepsi organismu a prý jen zázrakem přežila. Už měsíc se zase cítí naprosto fit a ledvina pracuje na plné obrátky.

Přiznání Ivety Bartošové: Nefunkční ledvina mě málem zabila

"Měla jsem těžký zánět pravé ledviny a vlastně skoro půl roku byla skoro pořád v nemocnici. Prožila jsem těžkou sepsi organismu a to, že žiju, je vlastně zázrak. Bylo to o vlásek. Teprve poslední měsíc mi ledvina pracuje naplno," přiznala Novinkám Iveta Bartošová.

Ivetě pomohli z nejhoršího lékaři, naprosto v pořádku je prý ale díky svému fyzioterapeutovi Petru Filingerovi. Oteklá zpěvačka je pryč a dokonce za poslední tři měsíce zhubla další čtyři kilogramy.

"Kvůli nemoci jsem měla problémy s lymfatickým systémem, pořád jsem měla oteklý obličej a cítila se nafouknutá. Petr dokázal nemožné. Dal mě do kupy. Mám speciální jídelníček ušitý mně na tělo, sportujeme spolu a nejvíc mi pomohly lymfatické masáže a především Bowenova masáž. Nezavodňuji se a cítím se naprosto skvěle," vysvětluje Iveta.

"Jsem nyní naprosto v pořádku. Naprosto nesolím, používám jen koření, které mému tělu prospívá. Jím šestkrát denně, nestrádám. Cítím se lehce a neuvěřitelně fit," upřesnila na párty nového salónu Be-1 Iveta.

Po rozvodu s Jiřím Pomeje se prý i psychicky cítí výborně. "Mám kolem sebe lidi, se kterými je mi neuvěřitelně fajn. Měla jsem problémy se spánkem a i to je teď v pořádku. Spím jak mimino, nekouřím, samozřejmě nepiju a žiji zdravě. Na nový vztah zatím nemyslím. Je to ještě moc brzy," říká Bartošová.

Vánoce budou trávit se synem Arturem doma v Uhříněvsi. "Jsme zvyklí být sami a budeme mít krásné Vánoce. Přijdou k nám známí, my budeme chodit na návštěvy k přátelům a užijeme si to," dodala zpěvačka.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků