Hlavní obsah

Prince Charles prý trpí depresí

Jasné známky sklíčenosti a špatného psychického stavy prý projevuje v posledních týdnech britský následník trůnu princ Charles. Včera to napsal bulvární deník The Daily Mail, podle něhož 54letý dědic trůnu na soukromé večeři rozbíjel ve vzteku nádobí.

Prince Charles prý trpí depresí

"Charles je v nejhorší depresi od smrti princezny Diany," napsal deník. Charlese prý rozzuřila silvestrovská anketa BBC, v níž figuroval jako čtvrtý člověk, kterého by Britové nejraději vyhnali ze země. O rovnováhu jej prý připravily také skandály z konce minulého roku s bývalými komorníky jeho zesnulé exmanželky. Hřebíček do rakve princovy nálady pak údajně zatloukl jeho mediální poradce Mark Bolland (34), který od roku 1995 pomáhal následníkovi vylepšit jeho image a také prezentovat v lepším světle jeho dlouholetou přítelkyni Camillu Parkerovou-Bowlesovou.

Známý melancholik

Bolland dostával za svou zákulisní práci v přepočtu půl milionu korun měsíčně, údajně se však nepohodl s princovým novým sekretářem sirem Michaelem Peatem, který je stoupencem otevřenějšího přístupu k médiím. Spekulace o špatné náladě však včera popřel komentátor listu The Times Andrew Pierce, který má k princi velmi blízko. "Princ je známý melancholik a má sklon brát věci příliš tragicky, jinak jde ale o klasické nepodložené tvrzení bulvárního tisku," napsal Pierce na internetových stránkách timesonline.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků