Hlavní obsah

Muž přestavěl invalidní vozík na „helikoptéru”, aby pomohl záchranářům

Když chcete podpořit dobrou věc, je sebeztřeštěnější nápad obhajitelný. Alespoň takové heslo zřejmě razí v Británii. Ať už to byl veterán Tom Moore, který chodil kolem zahrady, nebo postižený chlapec Frank Mill, podařilo se jim vybrat na zdravotníky milióny. Teď chce částečně v jejich šlépějích jít i Tim Bell z Kentu.

Muž přestavěl invalidní vozík na „helikoptéru”, aby pomohl záchranářům

V sobotu 19. prosince mohli obyvatelé přímořského resortu Sheerness spatřit zvláštní vozítko. Jezdilo to na elektriku, ale vypadalo to trochu jako vrtulník a používalo to majáky jako vrtulníky záchranných složek.

Penzista Tim Bell se tímto způsobem rozhodl přestavět svůj vozík, který používá k pohybu po městě, protože mu nohy v jeho 75 letech už příliš neslouží. A za tímto kouskem stojí dobré úmysly.

Tim Bell chce vybrat peníze na vzdušnou záchranku v Kentu. Peníze mu mohou kolemjdoucí dávat do kyblíků, které má zavěšené v přední i zadní části svého vozítka. Za „odměnu” pak spustí zvuky, které věrně napodobují signály záchranné služby.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků