Hlavní obsah
Kuriózní textová zpráva čtenářku Novinek pobavila. Foto: pro Novinky Alena P.

Právě jsme vám zrušili 20 minut, píše Vodafone lidem ve zprávách

Někteří klienti českého Vodafonu v uplynulých týdnech prošli něčím velmi zvláštním. Podle textové zprávy, kterou jim operátor zaslal, jim byl totiž jejich klasický den o 24 hodinách zkrácen o nezanedbatelných 20 minut. Aspoň to tvrdí poněkud nešťastně formulovaná zpráva, ke které se Novinky dostaly.

Kuriózní textová zpráva čtenářku Novinek pobavila. Foto: pro Novinky Alena P.
Právě jsme vám zrušili 20 minut, píše Vodafone lidem ve zprávách

"Dobrý den, právě jsme vám zrušili 20 minut. Hezký den, Vodafone," stojí ve zprávě, kterou dostala v minulém týdnu Alena P., která kuriózní textovou zprávu na důkaz i vyfotila.

"První věc, co mě napadla po obdržení té zprávy, bylo podívat se na hodinky. Nechápala jsem, jak je to myšlené, jakých 20 minut mi vzali," napsala Novinkám pobavená žena z Prahy.

Kuriózní textová zpráva čtenářku Novinek pobavila.

Foto: pro Novinky Alena P.

"To je opravdu nepříjemné. Vždyť zákazník ani neví, zda mu ty minuty zrušíme ráno nebo večer," reagoval v nadsázce mluvčí společnosti Vodafone Miroslav Čepický.

„Jedná se pravděpodobně o esemesku, která informuje o vypršení akční nabídky. Uznáváme, že mohla být formulována lépe. Zapracujeme na tom," ujistil Čepický poté, co mu Novinky poskytly zprávu k nahlédnutí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků