Hlavní obsah

Polštářové bitvy v Praze se účastnily stovky lidí

Středeční polštářová bitva v samém centru Prahy na Staroměstském náměstí přilákala stovky účastníků. Na síti Facebook, přes kterou se lidé na akci domluvili, se původně ohlásilo na tři tisíce osob. Vzhledem k nepřízni počasí se nakonec dostavila jen část.

Polštářové bitvy v Praze se účastnily stovky lidí

Účastníci akce si s sebou přinesli každý jeden polštář a na povel organizátora se začali držitelé polštářů na několik minut mlátit. Někteří však setrvali a mlátili se dál. Fotografie a video z akce pak neprodleně umístili na internet, kde pobavilo i ty, kteří se nedostavili.

"Bylo to výborný, musím pochválit. Jen to peří jsem z kabátu a vlasů dostal až doma, lidi v metru koukali trochu divně. Možná proto, že nás tam takhle bylo tak 80," napsal na Facebook Dominik Kučera, jeden z účastníků akce.

Již nyní se lidé ve skupině domlouvají na další podobné akci. Je možné, že si pro svou příští bitvu vyberou pražské metro.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků