Hlavní obsah

Policejní honička trochu jinak. Hlídky se na dálnici snažily zajistit uprchlou krávu

Nedělní odpoledne zpestřila řidičům na michiganské dálnici v okrese Allegan neobvyklá honička, která na chvíli uzavřela část vozovky. Řidičům to ale moc nevadilo, protože se bavili pohledem na policisty, kterak se snaží zastavit uprchlou mladou krávu.

Policejní honička trochu jinak. Hlídky se na dálnici snažily zajistit uprchlou krávu

Kráva uprchla z nedalekého ranče a záhy se dostala na dálnici US 131 – ke všemu ještě v protisměru. Záhy ji dostihly zalarmované policejní hlídky a pokusily se uprchlici chytit. Jedno z policejních aut se ani nestihlo otočit a pokusilo se krávu dohnat zpátečkou.

Poněkud zoufale pak působil pokus strážníka, který se vyklonil z okénka ve snaze krávu zachytit. Vyplašený dobytek se ani nenamáhal s nějakým úhybným manévrem a pokračoval ve svém úprku.

Celou situaci natočila Anna Van de Griendová, jejíž smích docela vystihuje policejní snažení. Ke cti mužů zákona nakonec nutno dodat, že se jim opravdu krávu chytit povedlo. A co víc – zvíře se nezraněné dostalo zpět na svůj ranč.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků