Hlavní obsah

Podivný hlodavec pořádně prohnal policisty v Las Vegas

Při své čtvrteční službě se policisté z Las Vegas pořádně proběhli. Dostali totiž hlášení, že někdo vyhodil z auta zvíře podivného vzezření a ujel. Nakonec se ukázalo, že šlo o maru stepní. Než ji ale muži zákona chytili, notně se u toho zapotili, informovala agentura Reuters.

Podivný hlodavec pořádně prohnal policisty v Las Vegas

Na tísňovou linku volala Amber Ryanová, která byla svědkem celého incidentu hned od začátku. „Úplně bezstarostně vyhodili zvíře ven z vozu. Ale ne, že by ho pustili aspoň na kraj vozovky, oni ho vrhli přímo do provozu,“ popsala.

Na místo přijela policie spolu s pracovníky odchytové služby. V tu chvíli nikdo s určitostí nevěděl, o jaké zvíře se vlastně jedná. „Nejdřív jsme si mysleli, že to je klokaní mládě nebo něco takového, protože to začalo poskakovat,“ dodala Ryanová.

Byla to ale mara stepní, hlodavec připomínající spíše zajíce. Po divoké honičce ho nakonec všichni společnými silami chytili do sítě a zvíře skončilo v útulku.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků