Hlavní obsah
Účastníci 4. ročníku Cestujeme veteránem po stopách F. L. Věka Foto: Jana Melicharová

Petra Janů zná recept na šťastné manželství

Zpěvačka Petra Janů tvrdí, že udržet si spokojené manželství není velký problém. Zdá se, že její recepty fungují spolehlivě, se svým manželem Michalem Zelenkou žije už šestadvacet let.

Účastníci 4. ročníku Cestujeme veteránem po stopách F. L. Věka Foto: Jana Melicharová
Petra Janů zná recept na šťastné manželství

"Ženy si po svatbě musí přestat myslet, že chlapa jde předělat. To je marná snaha, prostě to nejde a musí ho brát takového, jaký je. Osobně doporučuji naše protějšky chválit, chválit a chválit, třeba i za vyměnění žárovky. Manžel je pak jako beránek a jeho sebevědomí zdravě vzroste," vzkázala zpěvačka.

Nepopírá přitom, že i nad nejklidnějším a nejspokojenějším manželství se občas zatáhne obloha. V poklidném rodinném příbytku rázem začnou poletovat hromy a blesky.

Po třiceti minutách klid

"Hádky řešíme velmi radikálním způsobem. Několik minut na sebe neuvěřitelně a strašně řveme. Ovšem za půl hodinky už o ničem nevíme a doma je pohoda, jako by se nechumelilo. To jsou takové ty pravidelné manželské bouřky, které ale neškodí. Naopak, velmi zdravě pročišťují vzduch," míní zpěvačka.

Rodinnou pohodu nenarušují ani velmi časné výjezdy Petry Janů za publikem. Naopak prý časté přestávky společnému soužití prospívají.

"Mám velkou výhodu v tom, že můj manžel je úplně soběstačný. Dokonale se o sebe umí postarat a bez problémů zvládne uvařit i velmi složitá jídla. Jeho maminka asi viděla do budoucnosti. Zřejmě tušila, že si jednou vezme zpěvačku a perfektně ho na to připravila."

"Myslím, že občasná přestávka manželství neuškodí. Naopak je to velice dobře, protože ti dva pak mají důvod se na sebe těšit. Pokaždé, když přijedu z turné domů, tak prožíváme nádherné okamžiky," usmála se Petra Janů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků