Hlavní obsah

Pes na Ukrajině se naučil přinášet páníčkovi vodku

„Přines“, to je jeden ze základních povelů, které majitelé učí své psy. O tom, jak užitečný takový povel skutečně může být, by mohl vyprávět jeden lovec z Ukrajiny. Svého psa totiž naučil přinášet vodku.

Pes na Ukrajině se naučil přinášet páníčkovi vodku

Muž v maskáčovém obleku chtěl ve společnosti přátel lovu ukázat, čemu naučil svého ohaře. Když ho poslal pro vodku, pes okamžitě poslechl. Kvůli pamlsku odběhl do auta a za smíchu všech přítomných vzápětí přinesl téměř plnou láhev vodky.

Video na internet minulý týden nahrál uživatel z Ukrajiny, který je označen jako antonKrasnyy. Záběry, na kterých psi nosí svým pánům alkohol, ale nejsou takovou vzácností.

Murdock umí otevřít i zavřít lednici

V roce 2007 se na internetu objevilo video, na kterém pes jménem Murdock na zavolání přinesl pánovi plechovku piva. A nejen to, aby se k pivu vůbec dostal, musel nejdříve otevřít lednici. Za další pamlsek pak došel lednici dokonce i zavřít.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků