Hlavní obsah

Pepa Vojtek a Dan Hůlka: prostřídali si milenky

Milenecký pavouk v muzikálu Baron Prášil by rozpletl málokdo. Na první zkoušce připravovaného muzikálu se to hemžilo exmilenci i současnými partnerskými vztahy. Nejplodnějšími jsou představitelé hlavní role Dan Hůlka a Pepa Vojtek. Ti si dvě ženy dokonce prostřídali.

Pepa Vojtek a Dan Hůlka: prostřídali si milenky

Protagonisté muzikálu Baron Prášil se sešli poprvé. Režisér Filip Renč si je na první zkoušku svolal už na brzkou devátou hodinu ranní. A dorazili na čas naprosto všichni. Zatímco ve scénáři se vyznají prakticky všichni, v mileneckých vztazích mnozí tápou. 

"Občas si děláme legraci, že to na nás producent Oldřich Lichtenberg ušil schválně, aby se tu nenudil," smál se jeden z herců. 

Protagonisté Barona Prášila Daniel Hůlka a Pepa Vojtek jsou ve vztazích nejplodnější. Dvě ženy si dokonce prostřídali - Sabinu Laurinovou a Libušku Vojtkovou. Dan Hůlka má v muzikálu současnou přítelkyni Šárku Vaňkovou, exmanželku Libušku Vojtkovou a exmilenky Sabinu Laurinovou a Lenku Bílkovou.

Pepa Vojtek se na pódiu bude potkávat s novomanželkou Jovankou Skrčeskou, exmanželkou Libuškou Vojtkovou i expřítelkyní a matkou dcery Valentýnky Sabinou Laurinovou.

Novým párem je režisér Filip Renč a moderátorka a tanečnice Kristina Kloubková. Ta se v Baronovi Prášilovi, ke kterému připravila choreografii, po dlouhé době potkává s Romanem Vojtkem, se kterým chodila dlouhých sedm let.

Muzikál Baron Prášil bude mít premiéru 25. února v divadle Hybernia. A produkce i herci už jsou zvědaví, jaký další románek se do té doby urodí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků