Hlavní obsah
Foto: Zelenáčova šopa

Penélope Cruzová se vyhýbá večírkům

Herečka španělského původu Penélope Cruzová přiznala, že se záměrně vyhýbá hollywoodským párty, na kterých se scházejí slavné osobnosti ze světa showbyznysu. Tvrdí totiž, že ji živí film, nikoli flámování.

Foto: Zelenáčova šopa
Penélope Cruzová se vyhýbá večírkům

Cruzová podle vlastních slov večírky, které tvoří součást života celebrit, nesnáší. Místo toho se raději věnuje filmové práci. Když už se má bavit, pak raději ve společnosti svých přátel, s nimiž si občas zajde do restaurace na dobré jídlo.

"Na párty skoro vůbec nechodím," svěřila se herečka. "Navštěvuji je jen u příležitosti svých filmových premiér nebo premiér mých přátel, které chci podpořit," vysvětlila. "Nesnáším hlavně hollywoodské flámy."

Ráda pozdě večeří

"Soustředím se více na svou práci. Za tu jsem placená. Společensky nežiji výhradně v noci, ale ráda chodím do restaurací v Los Angeles, které jsou otevřené do pozdních hodin. Mohu tam s přáteli jíst pozdě jako ve Španělsku," uvedla Cruzová.

V nejbližší době se však herečka bude muset podřídit nepsaným hollywoodským pravidlům a některých večírků se zúčastnit. Na březen příštího roku je totiž plánovaná premiéra filmu Sahara, v němž po boku Matthewa McConaugheyho hraje. Úkolu se však zhostí s radostí, neboť herec je zároveň jejím současným partnerem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků