Hlavní obsah

Pavlovčinová přiznala, že kvůli aféře s ženatým Etzlerem přišla o kšefty

Slovenská herečka Radka Pavlovčinová nemá po provalené sexuální aféře s ženatým kolegou Miroslavem Etzlerem do čeho píchnout. "To, že jsem byla na titulních stránkách, mi rozhodně nepomohlo. Nejen že jsem nedostala nové nabídky, ale o práci jsem naopak přišla," přiznala Novinkám.

Pavlovčinová přiznala, že kvůli aféře s ženatým Etzlerem přišla o kšefty

Radka Pavlovčinová je momentálně ve stadiu, kdy hledá novou práci. V seriálu Cesty domů, kde se poznala s Etzelerem, dějová linie její postavy skončila. "Nemám žádnou televizní nabídku ani z Čech, ani ze Slovenska," posteskla si herečka a tanečnice. "Lidé si myslí, že to, jak jsem se zviditelnila, mi pracovně pomohlo, ale je to naopak," dodala.

Vilma Cibulková a Miroslav Etzler

Foto: Miroslav Zajíc, Právo

Jediným projektem, kde Radka účinkuje, je muzikál Robin Hood, kam si ji slovenský režisér Ján Ďurovčík vybral jako alternaci Leony Machálkové pro roli čarodějnice.

"Pan Ďurovčík teď připravuje nový muzikál Osmý světadíl na muziku Elánu. Příští týden má být konkurz, tak to chci zkusit," uvedla herečka, která touží i po roli Esmeraldy v muzikálu Quasimodo v divadle Hybernia. "Mám teď takové konkurzové období, člověk se musí něčím živit," přiznala Novinkám.

O vztahu s ženatým hercem už herečka nechce mluvit. "Nechci ani na nic vzpomínat. Všechno mi to jenom ublížilo," svěřila se s tím, že v jejím soukromí se nic nového neděje. "Zamilovala se, to se může stát každému. Teď je na ní, aby se přes to přenesla. Ale ona je silná holka. Zvládá to," řekla Novinkám její muzikálová kolegyně.

Z románku s Miroslavem Eztlerem se Radka Pavlovčinová odjela léčit domů na Slovensko. Nepřijela ani na 100. reprízu muzikálu Robin Hood. "Omluvila se, že je mimo republiku," vysvětlil mluvčí divadla Kalich Jaroslav Panenka. Vyhýbá se i společenským akcím, kde jsou přítomna média. "Přece nebudu chodit do jámy lvové," uzavřela s trpkým úsměvem Pavlovčinová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků