Hlavní obsah
Turnaj Tenis Cup zorganizovala již podruhé Společenská agentura VIP osobnosti. Foto: archiv Alena Hájková

Paris Hiltonová nafackovala Carterovi

Miliardová dědička Paris Hiltonová vlastnící po celém světě řadu nejprestižnějších hotelů dokáže pěkně od plic zařvat. A dokáže řvát dost sprostě, hádá-li se se svým přítelem Nickem Carterem, bývalým členem chlapecké skupiny Backstreet Boys.

Turnaj Tenis Cup zorganizovala již podruhé Společenská agentura VIP osobnosti. Foto: archiv Alena Hájková
Paris Hiltonová nafackovala Carterovi

Povedenému párku je přitom jedno, že jejich nevybíravé konfrontaci přihlížejí davy lidí na banketu Motoroly v Park City v Utahu. Nechyběly ani facky. Za pár minut si však hašteřiví milenci v náručí hojili navzájem rány.

Ještě den před incidentem se dvojice svěřila na festivalu Sundance Film novinářům, že jsou do sebe úplně zblázněni. Potvrdili tak zprávy bulváru, který si krátce po vánočních svátcích všiml, že se tato dvojka často spolu ukazuje na veřejnosti.

Bouře brzy přešla

"Po Vánocích se dali dohromady a od té doby jsou pořád spolu. Moc se zbožňují," tvrdí Carterův známý.

Den po návštěvě filmového festivalu se dvojice objevila na rautu společnosti Motorola v Park City ve státě Utah. Paris vypadala značně rozladěně a pro nikoho neměla úsměv ani hezké slovo. Vyústilo to ve vzájemnou šíleně uřvanou hádku.

Nicméně sprostá slova a pošťuchování vyměnili milenci za pár minut za milostné objetí. Bez ohledu na to, co chvíli před tím předváděli, se Paris a její milenec Nick pohybovali mezi lidmi ruku v ruce. Smáli se a vášnivě líbali.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků