Hlavní obsah

Paparazziové ohrozili prince Harryho

Život mladšího syna britského následníka trůnu prince Charlese byl o dovolené v Botswaně ohrožen, když prince Harryho (20) s přítelkyní Chelsy Davyovou pronásledoval terénní džíp s fotografy.

Paparazziové ohrozili prince Harryho

Fotografové nebezpečným řízením málem zavinili srážku ve vysoké rychlosti.

Podle zdrojů královského paláce paparazziové vyvolali honičku, během níž začali princovo terénní vozidlo na rozbité polní cestě zprava předjíždět. Novinářům listů The Daily Mail a The Sun se to podařilo.

Tiskový mluvčí listu The Sun posléze kategoricky odmítl, že by byla "fotografem listu ohrožena princova bezpečnost". "Nebylo to nebezepčné chování a nebylo tam žádné riziko nehody."

"Jakékoliv náznaky, že bezpečí Harryho bylo ohroženo jednáním nezávislého fotografa v Botswaně, je zkrátka nesmysl," uvedl ve svém prohlášení deník The Daily Mail. "Nebylo tam žádné pronásledování, žádné obtěžování a žádné nebezpečí."

Harry i Chelsy byli pronásledováním vyvedeni z míry. Kauza je o to citlivější, že Harryho matka, princezna Diana, zemřela před osmi lety v Paříži při obdobném pokusu uniknout rychlou jízdou novinářům.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků