Hlavní obsah
Děti se těšily na Šmouly, nakonec se jim ale naskytl úplně odlišný pohled. Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Otec pustil dětem film pro dospělé místo Šmoulů

Jsou omyly vtipné, o kterých budete jednou rádi pobaveně svým ratolestem vykládat. Pak jsou ale také omyly trapné, u kterých doufáte, že se o nich již nikdy nepromluví. Nejmenovaný muž z amerického státu Utah jistě doufá, že o své chybě, kdy skupince dětí pustil film pro dospělé místo Šmoulů, už nikdy neuslyší.

Děti se těšily na Šmouly, nakonec se jim ale naskytl úplně odlišný pohled. Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Otec pustil dětem film pro dospělé místo Šmoulů

Narozeninová party skupinky dětí nabrala nečekaný spád, když jim otec jednoho chlapce na svém notebooku omylem pustil pornografický snímek místo DVD s postavičkami Šmoulů, které měl z tamější půjčovny. Policisté tvrdí, že neplánovali otce z ničeho obvinit, jelikož to evidentně nebyl jeho záměr.

"Muž si vypůjčil legální kopii Šmoulů a disk vložil do svého počítače. Nicméně když dětem zapnul projektor, objevily se na obrazovce místo kreslených postaviček nahé ženy," uvedl pro deník Standard-Examiner of Ogden velitel trementonské policie Dave Nance.

Úřady se tak do celé záležitosti zapojily až ve chvíli, kdy otec nahlásil, že někdo musel upravit DVD, které získal z půjčovny. Policie však disk zkontrolovala a došla k tomu, že je v pořádku. Pravděpodobným scénářem tak je, že film pro dospělé byl již uložen na pevném disku počítače a rodič jej omylem spustil místo Šmoulů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků