Hlavní obsah

Osud Milionáře na TV Nova je opět nejasný

Od září se na obrazovkách televize Nova neobjevuje známá soutěž Chcete být Milionářem. Její další osud však není jasný.

Osud Milionáře na TV Nova je opět nejasný

Deník  Blesk ve čtvrtek zveřejnil, že se na obrazovkách této soukromé televize neobjeví a Ondřej Hejma potvrdil, že po pěti měsících v roli moderátora končí.

Televize Nova, která stále má licenci na pořad, se k dalšímu osudu soutěže přesněji nevyjádřila. "Programové schéma na rok 2006 se v současné době intenzivně připravuje, proto jsou tyto otázky zatím předčasné. Nicméně vzhledem k počtu nových formátů se soutěž Chcete být milionářem? na obrazovce v prvním pololetí roku 2006 pravděpodobně neobjeví," sdělila Novinkám mluvčí TV Nova Veronika Šmítková

Věčné návraty

Z vysílání Milionář zmizel, když bylo na podzim v souvislosti s uvedením Velkého bratra změněno programové schéma. Milionář se v podobné situaci neobjevil poprvé. Loni bylo jeho vysíláno přerušeno a nahradila ho soutěž 1 proti 100. Také se objevily spekulace, že z obrazovky zmizel natrvalo, Nova ale uváděla, že se od ledna budou obě soutěže vysílat současně. Nakonec se letos vrátil. Jeho moderátorem se stal právě Ondřej Hejma.

Milionář patřil k nejúspěšnějším pořadům Novy, zpočátku ho sledovaly dva milióny lidí, pak však zájem začal klesat. V září 2003 v soutěži skončil jeho první moderátor Vladimír Čech a s jeho nástupcem Marinem Preissem soutěž nikdy nezískala bývalou popularitu. I v létě však měl většinou Milionář vyšší sledovanost než současná reality show Velký bratr, která ho z obrazovky vytlačila.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků