Hlavní obsah

Ondřej Hejma a Bolek Polívka v obležení žen

Herec Bolek Polívka a zpěvák Ondřej Hejma si mnou ruce. Díky svým zkušenostem z cirkusového prostředí se totiž dostali do společnosti, o které se jim kvůli jejich věku ani nezdálo. Usednou totiž v porotě Mezinárodního festivalu cirkusového umění Cirkus Cirkus a výkony cirkusáků s nimi budou hodnotit i mladičké zpěvačky Monika Bagárová, Bára Zemanová a Markéta Konvičková.

Ondřej Hejma a Bolek Polívka v obležení žen

„Jsem nadšený, že budu obklopený mladými kráskami. Do podobných porot bych se hlásil každý den,“ nechal se slyšet Hejma, který měl ze setkání s dívkami velkou radost.

„Jsou to účastnice sérií Superstar, ve kterých jsem vystupoval jako porotce. Takže jsem jim hned dával otcovské rady. Monice jsem řekl, že by se měla vykašlat na r ́n ́b, protože si na něm vylámal zuby Sámer Issa. Markétu jsem zase pochválil, protože vydala album včas,“ prozradil Hejma a podělil se i o své zkušenosti s cirkusem.

„Víte, já jsem dlouhá léta byl novinářem. A pozoroval jsem dění v poslanecké sněmovně. To byl největší cirkusový zážitek mého života,“ vysvětlil zpěvák, který již 16. února usedne společně se slovenským hercem Mariánem Labudou a výše jmenovanými do cirkusové poroty.

V porotě ale neusednou jen české a slovenské hvězdy. Pozvání do poroty cirkusového festivalu Cirkus Cirkus přijal programový ředitel nejznámějšího kabaretu Mouline Rouge Thierry Outrilla a Sebastian Hüchtenbrock, který působí jako programový ředitel v monackém cirkusovém festivalu v Monte Carlu.

A koho budou Hejma, Polívka, Labuda a mladé zpěvačky hodnotit? Představí se jim čtrnáct soutěžních týmů, které se uvedou v sedmi jedinečných představeních v rámci druhého ročníku festivalu a utkají se mezi sebou o vítězství.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků