Hlavní obsah
Foto: Martina Váňová

Nicole Kidmanová touží po vlastním dítěti

Australská herečka Nicole Kidmanová prý beznadějně hledá muže, s nímž by mohla přirozenou cestou počít potomka. Dítě si chce pořídit dříve, než prý bude na mateřskou roli příliš stará.

Foto: Martina Váňová
Nicole Kidmanová touží po vlastním dítěti

Sedmatřicetiletá herečka Nicole Kidmanová by ráda zažila těhotenství a vše co k němu patří. "Opravdu chci být těhotná, chci dítě," prohlásila. "Nyní těhotná nejsem, ale učinilo by mě to šťastnou dříve, než budu příliš stará," dodala herečka.

Kidmanová vychovává dvě děti, které adoptovala v době, kdy byla vdaná za herce Toma Cruise. S ním se pak rozvedla, na manželství však nezanevřela. Dokonce se dalšímu případnému sňatku nebrání.

"Moc bych se chtěla znovu vdát. Je krásné vychovávat dítě, ale to se dělá ve dvou," poznamenala. "Nejsem si jistá, že mám vše proto, abych na to vystačila sama," dodala Kidmanová.

V poslední době se herečka objevovala ve společnosti filmového producenta Steva Binga (39). Ten je otcem dvouletého syna Damiana, jehož má s britskou herečkou Liz Hurleyovou. Vztah s Bingem však Kidmanová nikdy nepotvrdila.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků