Hlavní obsah
Ilustrační foto jednoho se zlínských supermarketů. Foto: Vlastimil Langer, PhDr.

Nicole Kidmanová byla možná odposlouchávána

Policie zahájila vyšetřování ohledně odposlouchávacímu zařízení, které bylo nalezeno v blízkosti sídla sedmatřicetileté herečky Nicole Kidmanové v australském Sydney. Policie to oznámila v úterý.

Ilustrační foto jednoho se zlínských supermarketů. Foto: Vlastimil Langer, PhDr.
Nicole Kidmanová byla možná odposlouchávána

Mikrofon byl nalezen nedaleko auta ochranky, která dohlíží na hereččinu usedlost z ulice. Uvedl to vedoucí ochranky Noel McMaster pro australské vydání listu The Daily Telegraph. Podle McMastera měl mikrofon snímat konverzaci Nicole Kidmanové s jejími osobními strážci.

Inspektor Grant Taylor uvedl, že záběry bezpečnostní videokamery jasně dokazují, že se mikrofon na místo nedostal náhodou, nýbrž záměrně. Je na nich prý vidět muže, který přístroj u rezidence Kidmanové instaluje. "Paní Kidmanová neví, proč byl mikrofon položen zde a jestli byla jeho cílem," prohlásil inspektor.

Policie bude v této souvislosti vyslýchat některé fotografy, kteří v neděli stepovali před hereččiným domem v domnění, že se jim podaří ukořistit pár snímků. Kidmanová se v současnosti zdržuje v Sydney, kde natáčí snímek Eucalyptus. Po jejím boku se ve filmu ukáže herec Russell Crowe.

Nicole Kidmanová se již v minulosti stala obětí podobného činu. V roce 1998 paparazzi Eric Ford nahrál její telefonický rozhovor s Tomem Cruisem, který byl v té době jejím manželem. Záznam později prodal deníku The Globe.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků