Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Nevšimla si, že je těhotná. Na záchodě porodila čtvrté dítě

Matka nyní již čtyř dětí z britského Littlehamptonu Grace Meachimová zažila velmi překvapivý okamžik. Na toaletě totiž porodila zdravou holčičku, aniž by měla tušení, že byla vůbec těhotná. Informoval o tom britský Daily Mail.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Nevšimla si, že je těhotná. Na záchodě porodila čtvrté dítě

Dvaatřicetiletá Meachimová se svým o dva roky starším manželem měli už tři děti a další už v plánu nebylo. Když se ale jednoho dne před půl rokem probudila a nebylo jí dobře, vzala si prášek a udělala si šálek čaje. Myslela si, že je nemocná. Vzápětí však musela běžet na záchod, kde přivedla na svět čtvrté dítě.

O tom, že byla právě ve 37. týdnu těhotenství, neměla Britka ani páru. Neměla velké břicho, nezpozdila se menstruace, a navíc brala antikoncepci. Když ale doběhla na záchod, praskla jí voda a začala křičet.

„Nemohla jsem tomu uvěřit, neměla jsem žádné náznaky toho, že bych měla být těhotná,” přiznala Meachimová, která už předtím porodila tři děti.

Na pomoc ženě přiběhl vyděšený manžel a nejstarší syn, kterým žena sdělila, že „jde něco ven”, a nabádala je, aby přivolali záchrannou službu. Po příjezdu zdravotníků už ale byla malá Sienna na světě. Matka s dcerou byly převezeny do nemocnice a dnes jsou obě v pořádku doma.

„Další dítě už jsme neplánovali. Manžel plánoval jít na vasektomii a já jsem chtěla jít do práce, abychom si mohli pořídit hypotéku. Tím, že jsem netušila, že jsem těhotná, jsem se ani nevyhýbala alkoholu a brala jsem prášky proti bolesti, když jsem si poranila rameno,” uvedla čtyřnásobná matka s obavami, jestli bude dítě zdravé. Ty se však ukázaly jako liché.

„Je to naše malé překvapení. Museli jsme se s tím rychle vyrovnat a strašně moc si to užívám,” doplnila šťastná Britka.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků