Hlavní obsah

Něrgešová z VIP zpráv chodí ráda v holinách

Nová moderátorka VIP zpráv Laďka Něrgešová se na obrazovce v elegantních modelech a lodičkách moc necítí. "V holinách na natáčení Farmář hledá ženu mi bylo lépe," svěřila Novinkám.

Něrgešová z VIP zpráv chodí ráda v holinách

Laďka Něrgešová se nad nabídkou nahradit Martinu Gavriely ve VIP zprávách chvíli rozmýšlela. "Zejména kvůli synovi Adamovi, kterému budou tři roky a chci se mu co nejvíc věnovat. Řešili jsme s mužem hlavně hlídání," vysvětlila. U Adámka Laďku zastoupí kromě manžela babička a chůva Kateřina. Ta pracuje jako sestřička v pražské motolské nemocnici.

Naskočit rovnou z pořadu Farmář hledá ženu, kde točila v džínách a holinách, bylo náročné. "Nejen kvůli oblečení a vysokým podpatkům, ale měla jsem obavy i z přímého přenosu. Před vysíláním se mi dělalo špatně od žaludku," přiznala Laďka, která už živě uváděla první řadu Česko hledá SuperStar a reality show Bar. "Pak ale přišla mateřská dovolená a odvykla jsem," připouští Něrgešová. "I maminka mě kárala, že jsem se v sobotu při prvním vysílání přeřekla," připustila.

Jako jediná tmavovláska mezi blondýnami na Primě se Laďka cítí dobře. "Aspoň to tam oživím," směje se Něrgešová, která je původní profesí herečka. "Z časových důvodů ale už jen dohrávám představení v Činoherním klubu," upřesnila.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků