Hlavní obsah

Nejvyšší modelka světa má 203 centimetrů a nohu číslo 48

Modelka zvaná Amazonka Eva (Amazon Eve) může s klidným svědomím říct, že si žije na vysoké noze. Od svých kolegyň se liší nejen výškou, ale i poměrně statným tělem. Američanka měřící přes dva metry si však své výjimečnosti užívá plnými doušky a zírající kolemjdoucí ji baví stejně jako pózování pro fotografa.

Nejvyšší modelka světa má 203 centimetrů a nohu číslo 48

Jednatřicetiletá Eve byla podle informací deníku Daily Mail ještě do listopadu minulého roku úplně neznámá, ale vše se změnilo otištěním její fotografie v plavkách na titulní straně a pak i uvnitř jednoho amerického magazínu.

Před dva metry vysoké modelky si jistě všimne na pláži či u bazénu úplně každý.

Foto: Profimedia.cz

Eve žije v kalifornském Turlocku a nyní je již modelkou a herečkou na plný úvazek, zároveň se nebojí ani zápasení s muži, při kterém si účtuje v přepočtu 7600 korun.

Pohled na nejvyšší modelku světa je vskutku impozantní.

Foto: Profimedia.cz

Modelka přiznala, že všechny ženy v její rodině jsou vysoké, ale že největší problém je sehnat boty. Eve má nohu ve velikosti 48, při které je už značně zúžený výběr i u pánských bot, natož dámských na podpatku. Právě vysokých bot se přitom Amazon Eve vůbec nebojí, naopak, svou „přednost“ se snaží ještě podtrhnout.

Modelka pózuje s Qeydou Penateovou a Jeronimem Nixem.

Foto: Profimedia.cz

Amazon Eve se už rok věnuje modelingové a herecké kariéře naplno.

Foto: Profimedia.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků