Hlavní obsah
 

Nejnevkusnější vtípek historie? Muž předstíral před manželkou, že zabil jejich syna

Natáčení videí skrytou kamerou se v poslední době těší velké oblibě. A to i přesto, že se pak často ozývají kritické hlasy, že to autoři vtípku přehnali. Podobné je to i s posledním kouskem amerického komedianta Romana Atwooda, který nachytal svou manželku na to, že zabil jejich malého syna.

 
Nejnevkusnější vtípek historie? Muž předstíral před manželkou, že zabil jejich syna

Američan tentokrát zinscenoval vtípek ve svém domě v Los Angeles, napsal server listu The Daily Telegraph. Do realizace zapojil i své dva syny, aby tak společně „napálili maminku“.

Atwood si v horním patře domu hrál se syny, když se domů vrátila jeho žena. Mladší z dětí mělo přitom záměrně na sobě kostým Spidermana. Poté, co se paní Atwoodová vzdálila, její muž schoval menšího syna do pokoje a místo něj si k sobě vzal stejně oblečenou figurínu. Tu pak jakoby omylem při hře shodil přes zábradlí do dolního podlaží.

Jeho žena okamžitě běžela dítěti na pomoc. Když ale zjistila, že jde jen o další z kousků jejího manžela, evidentně pro to neměla moc pochopení a celou scénku ukončila slovy: „Budeš spát na gauči.“ Těžko ale říct, do jaké míry byl celý vtípek sehraný - když má někdo za manžela profesionálního vtipálka, dá se očekávat, že o jeho záměrech bude, byť třeba jen částečně, vědět.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků