Hlavní obsah
 

Nejkurióznější parodie na nejslavnější píseň současnosti

Píseň Gangnam Style od rappera Psy uchvátila diváky po celém světě. Klip k tomuto hitu už na internetu zhlédlo přes 360 miliónů lidí. Pochopitelně se okamžitě vyrojilo mnoho parodií. Mezi ty nejpovedenější patří Klingon Style, hromadná choreografie filipínských vězňů, Kim Čong-un Style nebo předělaná scénka z filmu Pád Třetí říše.

 
Nejkurióznější parodie na nejslavnější píseň současnosti

Populární píseň katapultovala jihokorejského interpreta mezi hvězdy hudebního nebe. Psy byl hostem několika amerických talkshow, jeho taneční kreace se od něj dokonce učila i Britney Spears. Mnoho nadšenců se jím inspirovalo a vytvořilo parodie největšího letošního hitu.

Nejen pro fanoušky Star Treku je určena parodie Klingon Style. Její tvůrci si dali opravdu záležet a předělali ve svém stylu v podstatě celý originální klip.

Parodie inspirovaná kultovním Star Trekem - Klingon Style

Ač se to zdá neuvěřitelné, tak Gangnam Style lze vytvořit i ze slavné scény z filmu Pád Třetí říše. Autor ve svém výtvoru narouboval části Hitlerova monologu do rytmu hudby.

Pád Třetí říše - Gangnam Style

Rivalita mezi Jižní a Severní Koreou dala vzniknout klipu, který si utahuje z vůdce Kim Čong-una a také vtipně glosuje život v KLDR.

Parodie na nejslavnější píseň současnosti - Kim Čong-un Style

Filipínští vězni z okresní věznice v Cebu si oblíbili Psyovu extravagantní choreografii. Téměř tisíc vězňů zvládlo úchvatné představení i přes prudký déšť, který se snášel na nádvoří nápravného zařízení.

Vězni na Filipínách nacvičili choreografii z Gangnam Style

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků