Hlavní obsah
 

Nahrávka dělí svět. Jedni na ní vidí yettiho, druzí krocana

Muž, který kvůli anonymitě vystupuje pod pseudonymem Beard Card, byl na dovolené v kaňonu Provo v americkém státě Utah, když zahlédl v lesích pohyb. Otočil tím směrem kameru a spatřil domnělého yettiho. Tvor se krátce poté vzpřímeně postavil, což muže vylekalo a vydal se na útěk. Nahrávka vzbudila značnou pozornost, tu ale rychle vystřídal posměch. Mnoho lidí na ní totiž místo yettiho vidí obyčejného krocana.

 
Nahrávka dělí svět. Jedni na ní vidí yettiho, druzí krocana

Muž v kaňonu kempoval se svými dětmi. V pondělí viděli v dáli na kopci jelena a vydali se za ním. Po cestě nahoru spatřili podivného tvora, kterého původně považovali za medvěda. V jednu chvíli to vypadalo, že se zvíře vzpřímeně postavilo. To všechny vystrašilo, vydali se proto na útěk. Museli být opravdu vyděšení, nechali totiž na místě všechny svoje věci a běželi rovnou k autu.

„Než se to postavilo, tak jsme si mysleli, že je to medvěd. Ale bylo to obrovské. Nikdo z nás na yettiho doopravdy nevěřil, ale od té doby o tom pořád mluvíme,“ řekl muž televizi FOX.

Video se rychle stalo hitem. Významně k tomu přispěla kontroverze, která se okolo nahrávky strhla. Zatímco milovníci senzací opravdu považují záhadného tvora za yettiho, druhá skupina si z autora nahrávky dělá legraci. Podle nich ho totiž vystrašil obyčejný krocan, který roztahoval svoje peří.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků