Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Mysleli si, že jim rajčata krade veverka. Byl to pošťák

Rob Morin a Paula Habibová z kanadského Montrealu si každoročně přes léto věší před dům květináče s rajčaty a jahodami. Letos si však na úrodě příliš nepochutnali. Rajčata jim mizela v poměrně velkém počtu. Nejprve podezírali veverku, teprve když zkontrolovali záznam na bezpečnostní kameře, uvědomili si, že je všechno jinak.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Mysleli si, že jim rajčata krade veverka. Byl to pošťák

„Tenhle rok, jakmile rajčata dozrála, začala hned mizet,“ svěřil se CNN Rob Morin s tím, že podobný osud potkal i zralé jahody. Pár se okamžitě pustil do vyšetřování. První verze této velké rajčatové loupeže počítala s tím, že viníkem musí být hladové zvíře, pravděpodobně veverka.

„Jenže veverky po sobě většinou zanechají svinčík, a tady pod květináči nic nebylo,“ uvedl Rob. Proto se s Paulou rozhodli podívat, spíše jen ze zvědavosti, na záznam z bezpečnostních kamer. A nestačili se divit, kdo že jim to vlastně po celé týdny malou úrodu systematicky vyjídal. Byl to pošťák.

Gotcha...caught in the act on camera

A Montreal couple thought a squirrel was stealing its homegrown tomatoes. Nope...it was the mailman!?! He's caught on camera taking one...then 10...geeze.

Zveřejnil(a) WJXT4 Jennifer Waugh dne Pátek 13. červenec 2018

„Je to neslušné. Kdyby si vzal jen pár a řekl nám o tom, třeba že jsou dobré. Jenže on nic neřekl a navíc si jich vzal tolik, že nám sotva zbylo,“ zklamaně podotkla Paula Habibová.

Kanadská pošta na dotaz CNN ohledně rajčat neodpověděla, o incidentu ale údajně ví a manželský pár už kontaktovala. Rob s Paulou pochopitelně netrvají na postihu mlsného pošťáka. Rádi by prý jen omluvu. Pokud by byla ve formě jahodového koláče či rajského protlaku, vše by bylo odpuštěno.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků