Hlavní obsah

Muž vydávající se za syna Hillary Clintonové obtěžoval Sharon Stoneovou

Hollywoodská herečka Sharon Stoneová si může konečně oddechnout. Tamější soud vydal stalkerovi Bradly Goodenovi (38), který ji obtěžoval, zákaz kontaktu s herečkou. Nesmí se k ní a jejím dětem přiblížit více než na 100 yardů, tedy něco více než 91 metrů.

Muž vydávající se za syna Hillary Clintonové obtěžoval Sharon Stoneovou

Osmatřicetiletý Bradly Gooden se dostal do domu Sharon Stoneové 11. února a bez ustání tvrdil, že je synem americké ministryně zahraničí Hillary Clintonové. Podle policejní zprávy tvrdil, že přicestoval z Ohia na tento pozemek, protože věřil, že mu jej darovala jeho matka.

Gooden policistům řekl, že se jmenuje Bobby Joe Clinton. Muži zákona ho zatkli a konfrontovali ho s psychology a psychiatry.

Sharon Stoneová

Foto: Profimedia.cz

Sharon Stoneová se podle soudních dokumentů bála zejména o bezpečnost svých tří potomků.

"Osobně neznám Bradly Goodena a nemám k němu žádný vztah. Nemám s ním v plánu ani kdykoliv v budoucnu jakkoliv komunikovat. Navzdory tomu se pan Gooden snažil agresivně domoci kontaktu se mnou a pokoušel se mi dostat do života. Nelegálně se pak dostal na můj pozemek i do mého domu," uvedla Stoneová u soudu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků