Hlavní obsah

Muž ožil po odpojení z přístrojů

V hrabství Cheshire ve Velké Británii se probudil muž z kómatu poté, co mu byly odpojeny přístroje na podporu životních funkcí. O deset dnů později se už účastnil svatby své dcery.

Muž ožil po odpojení z přístrojů

Brian Palmo, který trpí rozedmou plic, začal sám dýchat poté, co byl přístroj na podporu dýchání odpojen, informoval deník The Sun. Jeho dcera řekla: "Doktoři nás připravili na nejhorší a vypadalo to, že měli pravdu. Ale táta zabojoval. Nemohla jsem tomu uvěřit, když se jeho stav zlepšoval a já si začala uvědomovat, že by mohl být na mé svatbě."

Doktoři a sestřičky prý nikdy neviděli nic podobného a byli z vývoje zdravotního stavu pacienta zcela v šoku. Sám Palmo řekl: "Nevěřil jsem, že to zvládnu, doktoři nade mnou udělali křížek. Nemám žádný imunitní systém a mé plíce jsou těžce poškozené."

Anne-Marie říkala, že dříve předpokládala, že jí ve svatební den táta vyzvedne. Nakonec vyzvedávala ona jeho, tři hodiny poté, co byl propuštěn z nemocnice. "Brečela jsem, když jsem ho viděla, ale byl to nejšťastnější den vůbec," řekla nevěsta.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků