Hlavní obsah
 

Motorkář se mistrovsky vyhnul nebezpečnému řidiči v protisměru

Kombinace štěstí a především rychlé reakce zachránila na začátku března amerického motorkáře, který se po výjezdu ze zatáčky dokázal na poslední chvíli vyhnout autu jedoucímu v protisměru. Do něj vyjel řidič SUV proto, aby získal lepší záběry skateboardistů, které natáčel na kameru jeho spolujezdec.

 
Motorkář se mistrovsky vyhnul nebezpečnému řidiči v protisměru

Incident se odehrál na cestě Glendora Mountain Road u Los Angeles, která je pro svůj atraktivní profil často vyhledávána nejenom motorkáři. Na internetu se objevila videa z pohledu obou účastníků, je tak dobře vidět, jak byla situace nebezpečná.

Motorkář zrovna „klopil“ pravotočivou zatáčku, na výjezdu z ní ho ovšem čekalo nemilé překvapení. V jeho pruhu jel automobil, jehož řidič přejel do protisměru přes dvojitou plnou čáru. Chtěl mít lepší záběry skateboardistů v pravém pruhu, ale svým činem vážně ohrozil bezpečnost provozu. Motorkář se mu totiž vyhnul jen o fous.

Z videa lze jasně přečíst poznávací značku vínové Toyoty FJ Cruiser, ale zatím nebylo zveřejněno, zda policie zahájila vyšetřování incidentu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků