Hlavní obsah

Monika Absolonová ukázala nového milence

Zpěvačka Monika Absolonová (33) poprvé vyvedla do společnosti svého nového přítele Vratislava Jandu (44). Prozradila, že už žijí ve společné domácnosti, svatbu ani miminko zatím neplánují.

Monika Absolonová ukázala nového milence

Absolonová s novým partnerem Vratislavem chodí dva měsíce. "Jsem velmi šťastná a zamilovaná, přála bych si, aby to vydrželo. Zatím je vše zalité sluncem," prozradila Novinkám Absolonová, která s partnerem vyrazila do hudebního divadla v Karlíně na premiéru nové operety Polská krev.

S Vratislavem Jandou, vystudovaným právníkem, který pracuje jako lobbista a konzultant, už žijí v jedné domácnosti. "Nepořídili jsme si společné bydlení, ale v podstatě spolu žijeme v mém bytě. Můj pes má artrózu a u Vratislava doma by musel do schodů, což nejde. Je nám fajn, ale víc už o soukromí mluvit nechci," říká zpěvačka.

V médiích se dokonce spekuluje o plánované svatbě. "Jsme spolu dva měsíce, je to blbost," dodala Absolonová. Na premiéru Polské krve si oblékla krásné černé šaty, které si koupila v Římě. "Byli jsme tam na dovolené s Vráťou na konci srpna. Cestou zpátky do Prahy se mi ztratily kufry a tak jsem si myslela, že mám po šatech. Naštěstí mi kufr za čtyři dny přiletěl," dodala Monika.

Z nové operety byla nadšená. Hrála tam řada jejích muzikálových kolegů. V hlavní roli exceloval Marián Vojtko, který v Draculovi alternuje s Danielem Hůlkou. Roli Wandy skvěle ztvárnila bývalá moderátorka zpráv Martina Kociánová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků