Hlavní obsah
Foto: Host Brno

Monica z Přátel vyniká v bojových uměních

Na výbornou zvládá bojová umění Courteney Coxová Arquetteová, představitelka usměvavé Moniky ze seriálu Přátelé. Čtyřicetiletá herečka se rozhodla zdokonalit v sebeobraně, aby dokázala vlastnoručně ochránit sebe a svoji dceru Coco.

Foto: Host Brno
Monica z Přátel vyniká v bojových uměních

"Od narození naší dcery udělala v bojových uměních neuvěřitelný pokrok. Je výborná hlavně v karate," řekl o své manželce David Arquette. Osmiměsíční holčička i třiatřicetiletý David se mohou vedle Courteney cítit opravdu v bezpečí. Podle všeho totiž herečku dělí už jen kousek od černého pásu v karate.

"Courteney miluje karate. Skutečně tvrdě trénuje, často i více než pětkrát týdně. Vychutnává si moc a sílu, kterou jí karate dodává," prozradil Arquette a dodal, že jakmile jeho manželka získala hnědý pás, začala bojovat o černý. "Je skutečně odhodlaná. Když si něco zamane, jde za tím," uvedl hereččin manžel.  

Obrana před slídily

Courteney dává jasně najevo, že nikdo v jejím okolí se nemusí obávat, že by se setkal s její pěstí. Energii si šetří na nekalé živly, které ji obklopují od doby, co se proslavila díky seriálu Přátelé.

"Je dobré umět se vlastnoručně ubránit před slídily, kteří neustále krouží kolem vašeho domu. Je dost nepříjemné obklopovat se osobními strážci, protože pak ztrácíte soukromí. Takhle je to praktičtější," řekla s úsměvem herečka.

Seriálovou Moniku přivedly k bojovým uměním také zprávy o loupežích, vraždách a útocích, které neustále dokola sleduje ve zpravodajství. "Média jsou plná násilí. Nemám v úmyslu přihlížet bezpráví," poznamenala Courteney.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků