Hlavní obsah

Módní značka Jennifer Lopezové zkrachovala

Jennifer Lopezové se v módní branži nedaří. Její oblečení značky Sweetface po šesti letech proto končí. Komerční úspěchy nedosáhly ani zdaleka na původní očekávání, s nimiž do navrhování luxusní konfekce hollywoodská herečka šla. V obchodech je prý teď k dostání kolekce pro jaro 2009, ale u zmíněné značky je to řada poslední.

Módní značka Jennifer Lopezové zkrachovala

„Ve světle nových strategií společnosti jsme se rozhodli, že kolekci Sweetface pozastavíme, zatímco se budeme připravovat na znovuuvedení značky v blízké budoucnosti s novým poselstvím a s naprosto novým postojem k módě,“ uvedl mluvčí zastupující oděvní společnost Lopezové.

Oblečení značky Sweetface herečka začala prodávat v roce 2003 jako městskou konfekci pro náročné ženy. Měla být průvodní linií k hlavní značce JLO By Jennifer Lopez, která se přestala v USA prodávat v roce 2007 a byla tam převedena pod novou značku JustSweet.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků