Hlavní obsah
 

Moderátor neudržel jazyk za zuby a dostal padáka

Říci něco nevhodného v přímém přenosu je zlým snem snad všech moderátorů a reportérů. O víkendu se mezi nešťastníky, jimž se to podařilo, zařadil také americký moderátor Justin Kraemer, který svůj výstup okořenil i jedním ostřejším slovem. To stačilo jeho zaměstnavateli k tomu, aby s ním rozvázal smlouvu.

 
Moderátor neudržel jazyk za zuby a dostal padáka

Kraemer zrovna dokončil hlášení sobotních večerních zpráv a rozloučil se s diváky. Na obrazovce už běžely titulky, moderátor tak po právu očekával, že jeho mikrofon už bude vypnutý.

To se ale mýlil. Technici zřejmě zaspali. Poté, co moderátor uvedl, že více času již na sobotní vysílání nemají a ukončil přenos, bylo jasně slyšet, jak zkušený hlasatel říká svým kolegyním „tak padáme” (let's get fuck outta here). V záznamu, který koluje po internetu, již ovšem nějaký strážce slušných mravů ostřejší slůvko ztlumil.

Reakce stanice KSNW na sebe nenechala dlouho čekat. Už v pondělí zmizel jeho profil z webových stránek televize a sám moderátor později pro list The Wichita Eagle přiznal, že byl propuštěn.

„Je mi trapně. Udělal jsem něco mimořádně neprofesionálního. Od chvíle, kdy začnete pracovat v tomto odvětví, do vás hustí, abyste si dávali pozor na mikrofony,“ řekl Kraemer a dodal, že rozhodnutí zaměstnavatele plně chápe.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků